تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متر / جنوبی/طبقه اول/سند شش دانگ

155متر / جنوبی/طبقه اول/سند شش دانگ

5 ساعت پیش در سهند

متراژ
155
ساخت
1394
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,670,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,483,000 تومان
طبقه
1
⭐️ آگهی VIP فروش: نگین جنوبی سهند با سند 6 دانگ! ⭐️
کد 157

​✨ فرصت تکرارنشدنی تملک ملک 155 متری، تک واحدی در طبقه اول! ✨

‼️​خانواده های محترم، اگر به دنبال خانه ای بزرگ، لوکس، کم واحد و با سند معتبر هستید، این همان ملکی است که جستجویش را متوقف خواهید کرد! ✅️

​ موقعیت بی نظیر: شهر جدید سهند، فاز 2، نگین جنوبی (بهترین منطقه از لحاظ آرامش و دسترسی)

​نوع سند: سند رسمی 6 دانگ تک برگ!(امن ترین و معتبرترین نوع مالکیت)

​سال ساخت: 1394 (ساختمان مهندسی ساز و مقاوم با عمر مفید بالا)
​ آرامش و فضای بی نهایت: 155 متر تک واحدی
​این واحد برای خانواده هایی طراحی شده که به حریم خصوصی اهمیت می دهند:
​متراژ: 155 متر مربع (یک سالن پذیرایی مجلل و بزرگ برای میزبانی ها)

​خواب: 3 خواب استاندارد(فضای کافی برای آسایش همه اعضا)
​موقعیت واحد: طبقه اول، کاملاً تک واحدی!⭕️

​جهت ساختمان: جنوبی (غرق در نور مستقیم و آفتاب درخشان روز) ☀️

نکته: ساختمان فاقد آسانسور است، اما واقع شدن در طبقه اول این چالش را به طور کامل حل کرده است♻️

​دفتر املاک سما سهند: سرمایه گذاری مطمئن و خانه دلخواه شما، با ضمانت ما.