تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متر دعبل خزایی / کلید نخورده / مسکن امیربلیغ

155متر دعبل خزایی / کلید نخورده / مسکن امیربلیغ

14 ساعت پیش در رضاشهر

متراژ
155
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏21,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏138,709,000 تومان
طبقه
2
با سلام و احترام
ـ
155متر صفر کلید نخورده
اوایل دعبل خزایی
سه خواب ( مستر و کلوزت )
طبقه دوم ( فیلتر جدا )

کف تکسرام
کابینت چوب مدرن
پنجره دوجداره قدی
سیستم هوشمند bms , سیستم ایمنی و حریق bms

پارکینگ اختصاصی
انباری تراس آسانسور

سند شش دانگ
امکان واگذاری تا مبلغ 2.500م رهن کامل
امکان دریافت وام مسکن
ـ
برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

✅️بازدید با هماهنگی ✅️
______________________________________________________________
✅️ بلیغ و احمدی ✅️
✅️✅️✅️ادعا نمیکنیم❗️اما بهترینیم ⁉️ ✅️✅️✅️
_______________________________________________________
✅️وظیفه ما در وهله اول، ارائه مشاوره س، بعد انجام قرارداد

✅️مسکن امیر بلیغ:رضاشهر بین خاقانی26و28 پشت ایستگاه اتوبوس

✅️با مدیریت:حاج آقای بلیغ (بازنشسته فرهنگی،ناحیه2مشهد)