ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
155متر/غرق نور/پلن استثنایی/مشاعات هتلینگ/وایین
155متر/غرق نور/پلن استثنایی/مشاعات هتلینگ/وایین
1 هفته پیش در شهرک وایین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
155
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
70,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⭐️ واحد 155متری کلید نخورده در تاپ لوکیشن شهرک وایین ⭐️
⚜️ این واحد شیک و زیبا، انتخابی ایده آل برای سخت پسندان است. با نقشه بی نظیر و نورگیر عالی، زندگی راحتی را تجربه کنید⚜️
✅ مشخصات و امکانات:
❇️متراژ 155متر
❇️ پارکینگ اختصاصی
❇️ انباری اختصاصی
❇️ مشاعات هتلینگ
❇️ سیستم گرمایش پکیج
❇️ طبقه سوم
❇️ دسترسی آسان به امکانات شهری
با هر بودجه ای، بهترین پیشنهاد ملکی را از ما بخواهید. ما از اولین تماس تا انتقال سند، همراه شما هستیم و سود خرید شما را تضمین می کنیم.
⭕️برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً با ما در ارتباط باشید ⭕️
⚜️کارشناس امور ملکی : آقای بهمنی ⚜️
♦️آدرس دفتر : شهرک وایین . بلوار امام خمینی . مابین میلاد 4 و 6 دپارتمان لکس هوم ♦️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت