تائید
فروش مسکونیآپارتمان155مترفول/اعیان نشین تاپ لوکیشن/فرمانداری/فرهنگسرا

155مترفول/اعیان نشین تاپ لوکیشن/فرمانداری/فرهنگسرا

1 روز پیش در شهریار

متراژ
155
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏17,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,193,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭐به نام خدا

مرجع فایلینگ فروش در شهریار_فرماداری_ فرهنگسرا و ...
✨ فایل کاملاً شخصی
آپارتمان رویایی 155 متر 3 خواب لوکس
طبقه سوم کاملاً آفتابگیر ☀️
طراحی بی نقص 155 متر بدون حتی یک متر فضای پرت
کاملاً خوش نقشه و مدرن
امکانات کامل: پارکینگ اختصاصی ، انباری جادار، آسانسور برند
موقعیت بینظیر : واقع در منطقه ی اعیان نشین شهریار با دسترسی عالی

فرصتی تکرار نشدنی برای خرید خوب

بازدید حضوری با هماهنگی قبلی

مسکن بزرگ اسکان
متخصص فروش: رضا حیدری