تائید
فروش مسکونیآپارتمان155مترکلیدنخورده2 تراس ویوابدی تاپ لوکیشن

155مترکلیدنخورده2 تراس ویوابدی تاپ لوکیشن

2 هفته پیش در عظیمیه

متراژ
155
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏29,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏192,580,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
هوالرزاق

✔️یک فایل بی نظیر با ویو ابدی✔️

✔️لاکچری ترین لوکیشن عظیمیه✔️

155 متر 3 خواب ✔️
1 خواب مستر ✔️
3 سال ساخت کلید نخورده ✔️
رو به آفتاب ✔️
2 تا تراس قابل چیدمان ✔️
ویو ابدی (مشابه جنگل های نمک آبرود)✔️
خوش نقشه بدون پرتی✔️

جهت هماهنگی و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور ملکی شما: اسمی