تائید
فروش مسکونیآپارتمان155متری سند شش دانگ ملکی در سعد آباد

155متری سند شش دانگ ملکی در سعد آباد

3 روز پیش در مطهری جنوبی

متراژ
155
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏13,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,354,000 تومان
طبقه
5
نزدیک به حرم ، مترو و و مراکز خرید