تائید
فروش مسکونیآپارتمان156 متر 3 خواب لاکچری با انباری 30 متری پیروزی

156 متر 3 خواب لاکچری با انباری 30 متری پیروزی

3 روز پیش در صد دستگاه

متراژ
156
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏205,128,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک خانه سبز نبرد شمالی

مشاور شما کاوه

فروش آپارتمان
156 متر
3 خواب بزرگ
تک واحد
سالن مربع و خوش چیدمان
انباری 30 متری با سرویس بهداشتی کامل قابلیت سوئیت
متریال عالی و بالاتر از سطح منطقه

دسترسی بی نظیر به مترو و بر اصلی پیروزی

توضیحات بیشتر با تماس شما مشتری محترم

املاک خانه سبز پیشرو در ارائه امور ملکی