تائید
فروش مسکونیآپارتمان156 متر طبقات آخر برج برند B3 شهرک چیتگر

156 متر طبقات آخر برج برند B3 شهرک چیتگر

1 هفته پیش در سرو آزاد

متراژ
156
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏31,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏201,923,000 تومان
طبقه
28
وضعیت واحد
بازسازی نشده
3 خواب بزرگ و کمد دار
تراس قابل چیدمان با ویو ابدی دریاچه و تهران و دماوند بدون مشرف
لابی بسیار مجلل و سقف 8 متری
سالن اجتماعات برای جلسات و مراسم های ساکنین
10 لاین آسانسور

سالن بزرگ و یک تیکه
اشپزخانه جزیره ویو دار

برج نوساز و کلید نخورده
سازه ی اصولی و مستحکم
شهرک چیتگر نیازی به تبلیغات و معرفی ندارد
جهت بازدید هماهنگ کنید