تائید
فروش مسکونیآپارتمان156متر جنوبی طبقه 4 / کوچه مشکی

156متر جنوبی طبقه 4 / کوچه مشکی

1 روز پیش در زنجان

متراژ
156
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏20,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
4
لوکیشن عالی
متریال ساخت عالی
سازنده بنام
خوش نقشه
شیک و دلباز
سه خواب مستر
خشک
جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.
پاسخگوی چت و پیامک نیستم .
==============================
مشاور املاک تک
با بیش از 15سال سابقه
فعالیت در کلیه امور ملکی
مشارکت در ساخت
با تشکر مشاورین شما
غفاری
طهماسبی