تائید
فروش مسکونیآپارتمان157 متری امیرمعز (سند دار)

157 متری امیرمعز (سند دار)

3 ساعت پیش در زاهدان

متراژ
157
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,528,000 تومان
طبقه
5
✓ فول امکانات
✓ آسانسور 8 نفره تمام استیل
✓ کم تراکم
✓ پارکینگ اختصاصی

⚜️ جهت مشاوره و خرید ملک با ما تماس بگیرید
_______________________________
⚜️مشاور شما امیر میر
_______________________________
شماره یک معاملات ملکی جنوب شرق کشور