تائید
فروش مسکونیآپارتمان157متر/حسابی.پیام/تک واحدی/شمالی

157متر/حسابی.پیام/تک واحدی/شمالی

2 روز پیش در فرهنگیان (مشهد)

متراژ
157
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,923,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔️آفتابگیر و 3خواب نورگیری عالی
✔️ خوش نقشه و بدون پرتی
✔️2تا بالکن کاربردی
✔️سیستم سرمایش و گرمایش کامل

✅️سازنده مالک 1نفر

❗️❗️توجه توجه❗️❗️
در صورت کمبود بودجه
قابلیت رهن کامل تا مبلغ1.800میلیارد
300سند کسر می شود

گزینه ای بسیار مناسب برای سکونت خانواده یا سرمایه گذاری در منطقه ای پرتقاضا

پاسخگویی سریع
یوسفی
حسابی شمالی 8 قدری 6