تائید
فروش مسکونیآپارتمان157متر/سوپرمدرن/تکواحدی/قبل فرهنگ/نوساز

157متر/سوپرمدرن/تکواحدی/قبل فرهنگ/نوساز

2 هفته پیش در دانشجو

متراژ
157
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏20,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏129,936,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1

__________

◾️ 157متر
▪️▪️ویو شهر و پارک▪️▪️
▪️3 خواب ایده آل+ Master -walk in closet
▪️ پلان ژورنالی بدون 1 متر پرتی
▪️ نور مستقیم از 2 جهت شمال و جنوب
▪️پنجره تمام قد
▪️ تراس قابل چیدمان بدون مشرف
▪️ متریال از برند های شاخص اروپایی
▪️ ارتفاع سقف 4 متر
◾️ لاندری روم قفسه بندی شده و مجهز

⚜️ مشاعات هتلینگ با معماری خیره کننده ⚜️

◽️ دارای پارکینگ اختصاصی و مهمان
▫️ حیاط فضاسازی شده
▫️ روف گاردن چهار فصل

__________

✔️ بازدید این مورد خاص را از دست ندهید.✔️

〰️ کارشناس امور ملکی شما〰️

◾▫️ محمدی▫️◾

موارد مشابه موجود است.

☎️ از ساعت 9تا23