تائید
فروش مسکونیآپارتمان158 متر دو پارکینگ 6 ساله تک واحدی

158 متر دو پارکینگ 6 ساله تک واحدی

18 ساعت پیش در شاهین

متراژ
158
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏45,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏286,075,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
158 متر سه خوابه
تک واحدی
یک خواب مستر
دو پارکینگ سندی باکس
انباری بزرگ
کوچه دنج و نزدیک پارک
خوش نقشه

مشاور شما صابری
با بیش از 20 سال سابقه کار