تائید
فروش مسکونیآپارتمان158 متر/شمالی/دانشجو/آماده تحویل/نورگیر بی نظیر

158 متر/شمالی/دانشجو/آماده تحویل/نورگیر بی نظیر

2 روز پیش در دانشجو

متراژ
158
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏20,620,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,506,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
با احترام
کارگزاری اعتماد
بین دانشجو 8ـ10
---
مشاور شما : زحمت کش
---
☑️158 متر بلوار دانشجو
☑️طبقه سوم
☑️شمالی
☑️3 خواب (1 خواب مستر)
☑️2 تراس (کاربردی و قابل چیدمان)
☑️وال هنگ - شیرآلات توکار
و ...
---
❗ قابلیت رهن به مبلغ 2.500 میلیارد
---
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید