تائید
فروش مسکونیآپارتمان159 متر 3 خواب صفر

159 متر 3 خواب صفر

1 هفته پیش در سمرقند

متراژ
159
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,050,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
باسلام
159 متر
3 خواب
حاشیه 10متر
فول شیک
مهندسی ساز
سند دار
سند اماده
5 طبقه 7 واحد
معبر 10متری
از قیمت فوق مبلغ400م بابت کابینت و شیر الات کسر گردیده
قطعه سوم از حاشیه خیابان اصلی
حمام مستر و توالت فرنگی
سرامیک یک در یک
طبقه 5 ام