تائید
فروش مسکونیآپارتمان159 متر اپارتمان 3 خواب خوش نقشه دیلمان

159 متر اپارتمان 3 خواب خوش نقشه دیلمان

2 هفته پیش در دیلمان

متراژ
159
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,062,000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
اسپلیت
تعداد کل طبقات
4
❤️ به نام خدا
✅️ 4 طبقه واقع در طبقه سوم
✅️ پارکینگ اختصاصی اسانسور انباری
✅️ مطبخ و مستر
✅️ سند تک برگ
✅️ تاپ لوکیشن و ویو ابدی
✅️ حدود 7 سال ساخت اما تمیز و خوش نقشه
✅️ دارای پکیج و اسپیلت
✅️ املاک عباسی زاده بهترین ها را برای شما آرزومند است