تائید
فروش مسکونیآپارتمان159متر3خواب مستر خوش نقشه قدوسی شرقی

159متر3خواب مستر خوش نقشه قدوسی شرقی

2 هفته پیش در قدوسی شرقی

متراژ
159
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏24,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏156,603,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
159متر
3خواب +1خواب مستر

کارشناس شما محیاپور