تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه15متر ملکیت و سرقفلی بر ایت لوکیشن بینظیر

15متر ملکیت و سرقفلی بر ایت لوکیشن بینظیر

1 روز پیش در هفت حوض

متراژ
15
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏22,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,500,000,000 تومان
از پاسخگویی یه همکاران معذورم