تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر 3 خوابه / ویو ابدی / کوهک دریاچه چیتگر

160 متر 3 خوابه / ویو ابدی / کوهک دریاچه چیتگر

3 روز پیش در کوهک

متراژ
160
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏32,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏201,250,000 تومان
طبقه
9
وضعیت واحد
بازسازی نشده
❌️توجه توجه توجه ❌️

160 متر
3خواب بزرگ+ مستر
2 تراس قابل چیدمان
سالن بزرگ و سراسر نور
ویو ابدی

سالن اجتماعات
سالن ورزشی فعال

دسترسی عالی به مترو و دریاچه و چیتگر و مرکز خرید و درمانی وتفریحی

دسترسی عالی به تمام اتوبانها و شاه راهها

❌️موسوی