تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر ، 7 ساله ، سالن پرده خور ، فایل شخصی

160 متر ، 7 ساله ، سالن پرده خور ، فایل شخصی

1 هفته پیش در دریان‌نو

متراژ
160
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏36,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏228,750,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فایل 100٪ شخصی

منطقه اصیل نشین دریان نو

160 متر 3 خوابه
5 طبقه 2 واحدی
طبقه 1
7 سال ساخت
مشاعات فوق العاده تمیز و شیک

سالن بزرگ پرده خور
فوق العاده خوش نقشه

دو کله نورگیر
غرق در نور آفتاب

تک بازدید = خرید

سند شخصی تک برگ آماده انتقال
مالک 100٪ فروشنده واقعی

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

✅ کارشناس تخصصی منطقه : فرشید تفقدی ✅

✔️ قوی ترین فایلینگ منطقه ✔️

پاسخگویی 24 ساعته ( فقط تماس )