تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر/تاپ لوکیشن/فول مشاعات/شناور در نور

160 متر/تاپ لوکیشن/فول مشاعات/شناور در نور

4 روز پیش در سعادت‌آباد

متراژ
160
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏70,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏437,500,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فایل 100% شخصی

مالک فروشنده واقعی به علت مهاجرت

فرصتی محدود و استثنایی

واقع در لوکیشن خاص و اعیان نشین

160 متر 3 خوابه + مستر
پلان بینظیر و بدون نقض
پنجره ها قدی و عریض رو به ویو
متریال تماما برند و وارداتی

سالن سرتاسر پرده خور و شناور در نور و با قابلیت چیدمان 2ست مبلمان و میز ناهارخوری

اتاقها بدون پرتی و هر سه اتاق خواب قابلیت چیدمان تخت دو نفره

معرفی فایل های مشابه

155 متر علامه شمالی
160 متر صرافهای شمالی
165 متر بالای میدان کاج

توضیحات تکمیلی و معرفی چندین
مورد مشابه در تماس

پاسخگویی به تماس :
از 8 صبح تا 12 شب

آدرس دفتر : علامه شمالی بین خیابان 18 و 20 روبروی بانک ملت املاک یوسفیان