تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر / سه خواب / تک واحدی / ملکی

160 متر / سه خواب / تک واحدی / ملکی

2 روز پیش در حسین‌آباد

متراژ
160
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏15,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,375,000 تومان
طبقه
3

✅فایل شخصی

☎️جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید. ✅موارد مشابه موجود است .