تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متر نیاوران / تکواحدی / فروش فوری

160 متر نیاوران / تکواحدی / فروش فوری

2 هفته پیش در نیاوران

متراژ
160
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏58,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏362,500,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
در بهترین و سرسبزترین لوکیشن نیاوران
✅ 160 متر
✅ 3 خواب با مستر

منتظر دیدار شما عزیزان هستیم