160 متر واحد بسیار لوکس، گلسار بلوار گیلان/ ویلانو
23 ساعت پیش در بلوار گیلان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
200,000,000 تومان
طبقه
1
✅ فروش واحد 160 متری
☑️ موارد مشابه قابل معرفی است
❌ به دلیل انحصاری بودن فایل از ارائه آدرس به صورت تلفنی معذوریم
❌ همکاران محترم مشاور املاک تماس نگیرند
✔️ لطفا جهت ثبت مشخصات ملک مورد نظرتون (خرید،فروش یا اجاره)،شماره یا مشخصات خود را ارسال
یا با ما در تماس باشید .
______________
⬅️گروه مهندسی ویلانو
⬅️به مدیریت: مهندس آرمان جوزانی
⬅️گلسار ، بلوار سمیه ،خیابان 141
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.