تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متری / 3 خواب / فرهنگیان / نوساز / هوشمند

160 متری / 3 خواب / فرهنگیان / نوساز / هوشمند

1 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏18,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,125,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
• ماهان آرام باش مشاور تخصصی 3 خواب منطقه

* لوکشین برند منطقه - پلاک دوم خیابان اصلی

طبقه 6 واحد 6 + پارکینگ همکف + هوشمند

پلان نقشه تفکیک شده + ارتفاع سقف 3.2

نقشه اروپایی + آشیز خانه کثیف

خواب مستر + تی وی روم + تراس دلباز

ینجره قدی AKPAY + نورکیر جنوبی

شیرآلات توکار KWC ، وال هنکً

این پروره لوکس رو حتما ببینید

شرایط یرداخت ایده آل
سازنده به نام منطقه

• املای آراسته _ اعتماد؛ سنکَ بنای ارتباطات
• درصورت عدم یاسخکویی؛ پیام بزارید؛