تائید
فروش مسکونیآپارتمان*160 متری 3 خوابه سند تک برگ آزاد*

*160 متری 3 خوابه سند تک برگ آزاد*

2 هفته پیش در فاز یک

متراژ
160
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,750,000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
کولر آبی
*﷽*

فروش 3 خوابه آپارتمان سند تک برگ

قابلیت رهن کامل 800 میلیون

✴️کابینت mdf....گاز صفحه ای و هود

◼️کمد دیواری.... پرده پارچه ای

✴️پکیج رادیاتور.... کولر آبی

◼️ پارکینگ و انباری

من صادق ترزقان هستم مشاور شما✓✓✓ جدا از این فایل شما میتونید برای مشاوره رایگان و خرید و فروش روی من حساب باز کنید