تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متری الهیه/ فروش فوری/ زیر قیمت منطقه

160 متری الهیه/ فروش فوری/ زیر قیمت منطقه

2 روز پیش در محله جاهدشهر

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏12,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
فرصت طلایی برای هوشمندان
(فقط برای خرید سریع)

درود و احترام

✔️فرصت استثنائی و سرمایه گذاری به دلیل نیاز فوری مالک به نقدینگی (مناسب برای مشتریانی که دنبال سود هستند)

160 متر مفید و پرنور و دلباز
ویو عالی بدون مشرفیت
مشاعات تمیز و مرتب
سه خواب نورگیر
ساختمان برند
دو بالکن
دونبش

در صورت کسری بودجه، این واحد مبلغ 1 میلیارد تومان رهن تا شش ماه آینده مستاجر ساکن است؛

این یک معامله «فروش فوری» است، همین حالا تماس بگیرید‼️

❕ضمانت این قیمت فقط تا آخر همین هفته❕

مسکن برتر مدیران، نبش رحمانیه 5