تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متری جنوبی اول جلال (تهاتر با ویلایی)

160 متری جنوبی اول جلال (تهاتر با ویلایی)

4 روز پیش در زیباشهر

متراژ
160
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏143,750,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروشنده یک واحد اپارتمان به قیمت در منطقه ابتدای جلال ال احمد

موقعیت: جلال ال احمد 4 (قاسمی )
متراژ: 160 متری جنوبی
خریدی عالی برای دوستان سرمایه گذار منطقه
️ بهترین سازه ممکن در منطقه
شخصی ساز
️ ویژگی های خاص:
✔️ قیمت کارشناسانی شده
☑️ویوی ابدی
☑️اسانسور 8 نفره - استیل
☑️مدرن ترین نمای ممکن
☑️کلیدر اختصاصی
☑️اشپزخانه بزرگ و کاربردی تراس دار
پارکینگ تمام سنگ - روف گاردن- کار بسیار فاخر و اعیونی
( سرمایه گذاری عالی )

✔️مشورت و همفکری ب جهت انجام بهتر امورات ملکی در تهاتر - معاوضه - مشارکت و فروش
✔️ در صورت مشارکت مث، سازه با کیفیت و طراحی مدرن /
قیمت اعلامی: کارشناسی شده

جهت هماهنگی بازدید با مشاور تخصصی ملک:
[تهاتر با ویلایی در منطقه الباقی نقدا پرداخت میشود ] اگر مورد ویلایی بود اعلام کنید

ویژه خریداران خوش سلیقه در منطقه خاص مشهد
فایل اختصاصی – مشاوره حرفه ای از بازدید تا معامله
ادرس دفتر :::
بین جلال ال احمد 12 و 14
⚜️⚜️گروه مشاورین املاک بزرگ نارمک ⚜️⚜️

کارشناس فروش :: مهندس ولی پور
بیش از ده سال سابقه حرفه ای در حوزه ملک