تائید
فروش مسکونیآپارتمان160 متری، طبقه دوم، مدرن

160 متری، طبقه دوم، مدرن

2 هفته پیش در صدف

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏12,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,937,000 تومان

✔️بهترین فرصت برای خانه دار شدن شما✔️
*عرصه 500 متر مربع، جنوبی
*160 متر، 3 خواب، 1 خواب مستر
*تراس بزرگ و کاربردی
*اسانسور 8 نفره
*نورگیر عالی
*سازه بتنی ، سقف وافل

⚡مالک و سازنده یک نفر میباشد⚡

✔️انتقال نیم دانگ از عرصه ملک بنام خریدار ✔️

*پرداخت اولیه 60 درصد
*الباقی مبلغ با پیشرفت فیزیکی پروژه و توافق طرفین

✔️فرصت طلایی خانه دار شدن ✔️

⚡برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با من تماس بگیرید ⚡

⚡با آرزوی شادکامی و سلامتی برای شما ⚡
___________________
محمدی هستم
املاک کوروش