تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متر . 2پارکینگ. چشم انداز ابدی. جنت آباد

160متر . 2پارکینگ. چشم انداز ابدی. جنت آباد

1 روز پیش در جنت‌آباد جنوبی

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏48,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏305,625,000 تومان
طبقه
5

خانم راد