تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متر بهشت 3 خوابه طبقه اول

160متر بهشت 3 خوابه طبقه اول

1 روز پیش در آزادان

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏100,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏625,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️ دپارتمان املاک نیکان ⚜️

قوی ترین و حرفه ای ترین دپارتمان املاک در منطقه

معامله ای امن ، با مشاوره ی اصولی
کد ملک:410
❗️واقع در خیابان آتشگاه، بهشت ❗️
160 متر 3 خوابه سینگل مستر
طبقه 1
ویو باز
نورجنوبی شرقی
شیک تکمیل شده
کابینت های گلاس
شیرآلات شیک و به روز
3 خواب دلباز سینگل مستر

تراس جنوبی قدی و بزرگ قابل چیدمان

❇️ ❇️مدیریت :مهندس رامبد صالحی❇️ ❇️

انتخاب نیکان افتخار فردا

مشاور شما مهندس اکبری

آدرس دپارتمان : خیابان آتشگاه بین کوچه 26 و 28 روبروی آتش نشانی