تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متر خوش نقشه/مروارید شهر/پنجره قدی

160متر خوش نقشه/مروارید شهر/پنجره قدی

2 هفته پیش در مروارید شهر

متراژ
160
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏19,200,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,000,000,000 تومان
طبقه
20
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️فروش واحد 160 متری در مروارید شهر

✅️3 خواب خوش چیدمان
✅️یک خواب مستر (کلوزت رم)

✅️کابینت های هایگلاس ترک
✅️برج دارای بهترین متریال روز

✅️لابی شیک با لابی من 24 ساعته و امنیت بالا
✅️سالن ورزشی مجهز و فعال
✅️لوکیشنی دنج و ارام

✅️دسترسی عالی به مراکز خرید و تفریحی و اتوبان های اصلی و...

✅️رای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
✅️☎️مشاور و همراه شما: خانم اصغری