تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متر دونبش با نور واقعی/ملکینو رستگاری

160متر دونبش با نور واقعی/ملکینو رستگاری

1 هفته پیش در فرهنگ

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏23,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏145,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
کانون مشاورین املاک ملکینو
نبش فرهنگ 11

کامران رستگاری هستم مشاور امورملکی

واحد فروش لاکچری ،نورگیر خاص در قاسمی
160متر بنای مفید 3خواب
نور جنوب مستقیم ،آفتاب گیر گرم و دلنشین
سالن بزرگ و چشم انداز با پنجره های قدی ،غرق نور طبیعی

✔️پلن کاملاً تفکیک شده و مهندسی شده
✔️فول امکانات کامل
✔️2خواب مستر ایده آل برای خانواده های خاص

✅آرامش،نور فضا و کیفیت در بالاترین سطح واقع در یکی از بهترین ،دنج ترین و ارزشمند ترین لوکیشن فرهنگ و جلال

‼️واحدی برای کسانی که انتخاب معمولی ندارند ‼️

موارد گوناگون تهاتر با شرایط متفاوت شما عزیزان نزد ماست

               با احترام
                      کامران رستگاری