تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متر/صفر/کار قوی/وکیل اباد

160متر/صفر/کار قوی/وکیل اباد

1 هفته پیش در شهرآرا

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏13,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏91,666,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
بنام خدا

⚜️مورد اگهی بسیار مناسب جهت سرمایه گذاری و سکونت و مستغلات....

⚜️بازدید این واحد رو از دست ندهید

⚜️فایلی تکرار نشدنی...

⚜️به قیمت رسیده با توجه به بودجه و سلیقه شما
سازنده برند و خوشنام منطقه

⚜️150متر...
⚜️تک واحدیو کم واحد
⚜️سه خواب بزرگ و استاندار
⚜️کابینت ها چوب و قدی...

⚜️نقشه و پلان مهندسی و چیدمانی عالی
⚜️استفاده از متریال برند و مصالح با کیفیت
⚜️پنجر ها قدی و پرده خور......

⚜️بدون مشابه
⚜️فروشنده منصف و منعطف.....
⚜️ارتفاع سقف ها بلند..

⚜️نما سنگ عباس آباد و طراحی کلاسیک
⚜️اسانسور بزرگ و تا ایستگاه پشت بام

⚜️دسترسی آسان به مراکز خرید وامکانات رفاهی و نزدیک به وکیل اباد و مترو....
⚜️در صورت کسری در خرید مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به رهن واگذار میگردد

⚜️یک قدم تا خرید...

⚜️در این مورد اگهی همکاری نداریم لطفا همکاران محترم تماس نگیرید .سپاسگذارم
⚜️بازدید با هماهنگی:
کارشناس فروش:صادقی