تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متری/3خواب مستر/کیانپارس غربی/روبه افتاب

160متری/3خواب مستر/کیانپارس غربی/روبه افتاب

2 روز پیش در کیانپارس

متراژ
160
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏21,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏137,187,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
“یک خانه خاص در قلب کیانپارس؛ واحد 160 متری با امکانات کامل!”

مشاور شما: جعفر وهبی
املاک بزرگ مرداد

ویژگی های برجسته این ملک:

✅ واحد 160 متری با طراحی مدرن و نورپردازی عالی
✅ 1 پارکینگ سندی تک فرمان
✅ چشم انداز بدون مشرف
✅ نما رومی با سنگ های طبیعی تراورتن

امکانات داخلی:

✔️ آشپزخانه با کابینت های هایگلاس و متریال درجه یک
✔️ 3 اتاق خواب با کمد دیواری های بزرگ
✔️ پذیرایی با نور طبیعی روبه افتاب
✔️ آسانسور با ظرفیت 12 نفر
✔️ سیستم سرمایش و گرمایش VRF
✔️ پنجره های سه جداره برای عایق صدا و دما

ویژگی های مشاعات:

قابلیت رهن به مبلغ 5 میلیارد تومان.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از این ملک، با مشاور شما، جعفر وهبی تماس بگیرید.
آدرس: کیانپارس اصلی وهابی، نبش اسفند فاز سه