ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
160متری/سعیدیه بالا/تک واحدی/جنوبی/هوشمند
160متری/سعیدیه بالا/تک واحدی/جنوبی/هوشمند
1 هفته پیش در همدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
28,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
180,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
دپارتمان تخصصی املاک پلاک هفت استادان✅
⭐️ارادتمند شما مرادی
✅ کد: 0012
✅تاپ لوکیشن
✅پارکینگ بدون مزاحم
✅ 3خواب+1مستر
✅ روف گاردن
✅ تراس
✅انباری
✅ سوپر سایلنت
✅سرمایش داکت اسپیلیت
✅ گرمایش پکیج
✅جنوبی خوش نقشه
✅سال ساخت 1404
✅ قیمت : متری 180000000
⭐️ برای رزرو وقت بازدید فقط کافیست با ما تماس بگیرید⭐️
✅ انجام تمام امور ملکی شما در منطقه یک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس دپارتمان املاک پلاک ۷
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت