تائید
فروش مسکونیآپارتمان160متری/فضل آباد/خوش قیمت/خوش نقشه

160متری/فضل آباد/خوش قیمت/خوش نقشه

15 ساعت پیش در فضل‌آباد

متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏16,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,000,000 تومان
طبقه
2
مشاور املاک بین الملل پارس مشاور تخصصی شما در امور ملکی

با املاک همکاری نداریم

پاسخگویی از 8 صبح الی 24

اعتبار قیمت سه روز
____________________
آدرس دفتر:بلوار مدرس نبش فضل آباد جنب داروخانه
مدیریت:مهندس سعید ظریفی