تائید
فروش مسکونیآپارتمان160مـتر با اصالــت و با وقار / 2P / تاپ لـوکیــشن

160مـتر با اصالــت و با وقار / 2P / تاپ لـوکیــشن

12 ساعت پیش در گوهردشت

متراژ
160
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏21,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,500,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
فـایل اختصاصـی املاکـ فریــد

✨ فاخر و بی رقیب در قلب فاز دو گوهردشت ✨

160 متر شمالی، رو به حیاط،
2 پارکینگ | 1سندی + 1مزاحم
صفر تــا صد بازسـازی / مطبخ / مستر و...
نما و طراحی نوکلاسیک با جزئیات فاخر و اصیل
کابینت های ممبران لوکس و دکوراسیون نوکلاسیک هماهنگ با فضا
ساختمان کم واحد، ساکنین خاص و آرام
موقعیت استثنایی خاص در فاز 2 گوهردشت

✅ قابلیت رهن 3 میلیاردی به ضمانت ما
✅ قابلیت دریافت وام مسکن

️ واحدی خاص برای مشکل پسندان، تلفیقی از وقار، اصالت و مدرنیته

مشـاور و امــین شما: متــین