تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی161 متر / سند تک برگ/ آماده ساخت

161 متر / سند تک برگ/ آماده ساخت

1 هفته پیش در صباشهر

قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,689,000 تومان
✅ تحلیل دقیق، انتخابی مطمئن، آینده ای آرام

161 متر زمین مسکونی / آماده ساخت/ لوکیشن ستاری ها

▫️ متراژ: 161 متر
▫️ عرض : 7.65 متر
▫️ طول : 21 متر
▫️تعداد طبقات ساخت: زیر زمین + 6 طبقه روی پیلوت

✔️ آماده استارت پروژه ساخت و ساز
✔️ یک طرف ملک ساخته شده ( تراکم ساخت کامل )
✔️ سند تک برگ قطعی
✔️ عرض گذر 8 متری
✔️ لوکیشن ستاری ها

⚠️ با بودجه خرید یک واحد آپارتمان، یک زمین مسکونی قابل ساخت و مشارکت خرید کنید.

جهت بازدید، کسب اطلاعات بیشتر و همچنین بررسی انواع فایل های فروش و اجاره، تماس بگیرید.

املاک امید
مشاور شما: مهدی کنعانی