تائید
فروش مسکونیآپارتمان161متر/شهرک چشمه/نوساز/از مالک بخرید/قیمت قطعی

161متر/شهرک چشمه/نوساز/از مالک بخرید/قیمت قطعی

2 روز پیش در شهرک چشمه

متراژ
161
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏21,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,403,000 تومان
طبقه
11
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
16
(به نام خدا)
برج لوکس با متریال برند با تحویل 11ماهه
قیمت قطعی بدون هزار تومان قسط

موقعیت شهرک چشمه خیابان گلبانگ

بهترین لوکیشن و دسترسی درمنطقه 22

در قالب 2 بلوک Vip

️مرحله ساخت: 85٪پیشرفت فیزیکی

رزومه عالی در منطقه 22

متراژ : 145متر و 161 متر 3خواب مستر

✅️سالن ورزشی gym
✅️پزشک و آتش نشان مقیم 24 ساعته
✅️دارای هلی پد (helipad)
✅️3 لابی مرکزی با کنترل 24 ساعته
✅️آسانسورهای لوکس و خارجی
✅️دارای سیستم BMS  مدیریت هوشمند واحد (کنترل از راه دور)
و.........

✅جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرد
مشاور ملکی:رامین مصدق(املاک بزرگ لوتوس)