تائید
فروش مسکونیآپارتمان((161متر کلید نخورده فاز دو شمالی آفتاب ))

((161متر کلید نخورده فاز دو شمالی آفتاب ))

2 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
161
ساخت
1396
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,869,000 تومان
طبقه
4
کلید و فایل شخصی میباشد