تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی162 متر زمین مسکونی شهری لولمان

162 متر زمین مسکونی شهری لولمان

1 هفته پیش در لولمان

قیمت کل
‏850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,246,000 تومان
————————————————-
✅متراژ زمین 162 متر
————————-
آدرس ما : کوچصفهان به سمت سنگر بعد از پل آهنی حشکوا املاک مجلل