ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
162 متر شمال کاخ/نئوکلاسیک/مشاعات فول/2پارکینگ
162 متر شمال کاخ/نئوکلاسیک/مشاعات فول/2پارکینگ
1 روز پیش در نیاوران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
162
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
73,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
450,617,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
« با درود بیکران / شهروز عدالتی هستم مشاور امین شما با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در منطقه »
« 162 متر سه خواب کینگ / یک خواب مستر »
« پلان تفکیکی بسیار جذاب و خاص »
« پنجره های سرتاسری پرده خور »
« سالن رو به آفتاب با نور بینظیر »
« مشاعات لوکس و فاخر »
« لابی مبله مینیمال / استخر سونا جکوزی فعال »
« روف گاردن »
« 2 پارکینگ سندی »
فایل خارج از سیستم
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت