تائید
فروش مسکونیآپارتمان162 متری / حاشیه امامیه

162 متری / حاشیه امامیه

20 ساعت پیش در ولی‌عصر (امامیه)

متراژ
162
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,987,000 تومان
طبقه
5

مشاورشما:اسماعیلی
code:155
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک مهربان نبش فلاحی ۱۳ شهرک غرب