تائید
فروش مسکونیآپارتمان162متر/استخر باشگاه لابی/شهرک راه آهن/اندیشه

162متر/استخر باشگاه لابی/شهرک راه آهن/اندیشه

3 روز پیش در فاز 2

متراژ
162
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏14,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,123,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
‍⚖️ رفیعی هستم مشاور شما در اندیشه فاز 2
املاک آرتا فایل ها مشابه موجود میباشد.
........................................
کد 2842
162 متر کلید نخورده
3 خواب / طبقه اول
3 سال ساخت
نگهبانی 24 ساعته
استخر/سونا /جکوزی/باشگاه
آلاچیق داخل حیاط و فضای سبز
پارکینگ/انباری /آسانسور
کابینت هایگلس/بالکن
..............................................
مسکن آرتا | فاز 2 اندیشه

✅ خرید و اجاره آپارتمان، ویلا، زمین و واحدهای تجاری
✅ مشارکت در ساخت + دسترسی به بزرگ ترین بانک فایل فاز 2
✅ قراردادهای مطمئن و ثبت شده در سامانه کاتب

ما در مسکن آرتا، صرفاً فروشنده نیستیم؛ متعهد به حفظ منافع شما هستیم.
مشاور فعال: رفیعی – انتخابی مطمئن برای معامله ای متفاوت و نتیجه محور