تائید
فروش مسکونیآپارتمان163 متر پلاک 1 پارک

163 متر پلاک 1 پارک

1 هفته پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
163
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏86,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏527,607,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
لوکیشن : گیشا فرعی زوج

⬅️163متر 2خواب
⬅️طبقه5
⬅️سال ساخت 1403

~~~~~~~~~~~~~~~~~
✅️امکانات

■انباری■پارکینگ■آسانسور زیلابگ
■روف گاردن 4فصل■فول فرنیش بوش آلمان■کابینت نئوکلاسیک■سیستم هوشمند■اتاق های استاندارد■کف سنگ دهبید■ویو ابدی بوستان گفتگو

~~~~~~~~~~~~~~~~~

فایل شخصی
کلید در اختیار
30 درصد زیر قیمت منطقه
فروش فوری
~~~~~~~~~~~~~~~~~

با یک تماس به خانه رویاهت برس

مشاور شما پویان