تائید
فروش مسکونیآپارتمان163متر 2پارکینگ(خیابان ششم نیرو هوایی)

163متر 2پارکینگ(خیابان ششم نیرو هوایی)

2 هفته پیش در نیرو هوایی

متراژ
163
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏214,723,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
طبقه چهارم
2پارکینگ سندی
شخصی ساز

بهترین فرصت برای خرید وسرمایه گذاری❇️❇️❇️❇️

گروه مهندسین ومشاورین املاک خسروی⚜️⚜️

کارشناس فروش:علیرضا پیرایش
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک‌ خسروی خ ششم نیروی هوایی مدیریت مهندس خسروی