تائید
فروش مسکونیآپارتمان163متر/3خواب/3نبش/سند آماده/1402

163متر/3خواب/3نبش/سند آماده/1402

2 روز پیش در محله جاهدشهر

متراژ
163
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏15,770,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,748,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
یک واحد لاکچری با تعداد واحد کم
هرطبقه 2واحد
واحد 3نبش سرتاسر نورگیر
آشپزخانه نورگیر پذیرایی 2نبش
کابینت چوب تا سقف
سرمایش=1عدد کولرگازی ایوولی
1عدد کولرآبی
گرمایش=رادیاتور
3خواب نورگیر +3خواب کمد دیواری
میز تحریر و کلوزت و جاکفشی میهمان
در صورت نیاز پرده ها هم رو واحد تحویل خریدار عزیز میگردد
کریدور و مشاعات و پارکینگ سنگ
فضاسازی فوق العاده در پارکینگ
بازدید آزاد
فوری فوری فوری

قرائی