تائید
فروش مسکونیآپارتمان163مترتکواحدی 3خواب/ویو باغ

163مترتکواحدی 3خواب/ویو باغ

4 ساعت پیش در الهیه

متراژ
163
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏68,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏420,245,000 تومان
طبقه
3
بینظیر و تکرار نشدنی

✅ 163 متر
✅ 3 خواب،1 مستر
✅ تراس قابل چیدمان
✅ پنجره های قدی
✅ ویو بدون مشرف

جعفری