تائید
فروش مسکونیآپارتمان164 متر/ تک واحدی/ فول/ گلشن

164 متر/ تک واحدی/ فول/ گلشن

1 هفته پیش در خرم آباد

متراژ
164
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,951,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1

فروش آپارتمان تک واحدی فول _ گلشن

164 متر مفید 3 خوابه
تک واحدی
دو بر تور
2 تراس بزرگ و قابل چیدمان
ویو ابدی
کابینت و کمد دیواری
کولر گازی و پکیج و شوفاژ
شیرالات
پارکینگ اختصاصی

سند تک برگ

شرایط پرداخت :
مبلغ 600 میلیون وام و 600 میلیون رهن در مجموع، مبلغ 1 میلیارد و 200 میلیون تومان از کل مبلغ کسر میشود

برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
⚜️یوسفی
⚜️املاک پیشرو